Ahoj kamarádi.

Sdělte autorům co se Vám nelíbí nebo líbí na tomto webu. Pokud máte nějaký nápad co by tu mělo být, napište to prosím do tohoto fóra.
Administrator
Administrátor
Příspěvky: 24
Registrován: 31 led 2010, 19:39

Ahoj kamarádi.

Příspěvekod Administrator » 12 dub 2012, 20:10

Dobrý den chlapi a případný ženský.

Opravdu jsem moc rád, že je tenhle web tak navštěvovaný. Podle Google je tady každý den asi 20 návštěv. Není to moc, ale já jsem spokojen. Chtěl bych také abyste byli spokojeni i Vy, ale nemám od Vás zpětnou vazbu, jestli Vám tady něco nechybí. Proto vás prosím, pokud chcete něco udělat jinak nebo se Vám tady něco nelíbí, napište to sem. Já jen můžu slíbit, že pokud bude požadavek splnitelný tak tady bude co nejdříve. Jinak i nadále bude tento web absolutně bez reklam i když to celý financuju ze svýho. Ale mě zase těší, že se tady už pár lidí našlo.

Tak ahoj kamarádi.

desátník _.v;-)._ Milan Nehasil
VÚ 9967
1977-1979

Radomír Dědič

Re: Ahoj kamarádi.

Příspěvekod Radomír Dědič » 24 kvě 2012, 10:21

Jsem tady poprvé...už jsem rozhodil sítě na více stránkách, zatím se nikdo neozval. Díky za vytrvalost a přeji hodně úspěchů... :roll: Sám spravuji několik účtů na Spolužácích a s odezvou a aktivitou mám dost špatné zkušenoti. (taky :cry: ) Takže přeji, ať se daří. (1980-82 strážní četa 2831 Laskár) Radek..aha jo četař. :idea:

Administrator
Administrátor
Příspěvky: 24
Registrován: 31 led 2010, 19:39

Re: Ahoj kamarádi.

Příspěvekod Administrator » 24 kvě 2012, 10:28

Díky za přání, budu se snažit aby stálo za to se sem vracet. :P

Milan - jenom desátník ;)

MIREK J.
Příspěvky: 2
Registrován: 08 úno 2014, 16:54

Re: Ahoj kamarádi.

Příspěvekod MIREK J. » 08 úno 2014, 17:39

Ahoj! _.v;-)._ Poslušně hlásím, že jsem tady! Gulometník ve výslužbě. M. Jebavý. Vú 2831 Laskár .. 75-77 _.v\-)._