VÚ Třebotovice 1738

Hledáte kamaráda z vojny ? Založte zde nové téma.
Polášek Ladislav
Příspěvky: 5
Registrován: 12 lis 2010, 11:58

Re: VÚ Třebotovice 1738

Příspěvekod Polášek Ladislav » 09 led 2016, 23:20

Prosím všechny Třeboťováky aby se podivaly na stránky Vojensko cz

Jinak já jsem sloužil jaro 1977-1979 na sále na 1P-02U. Roky které jsem tam byl byli ztracené ale, na druhou stranu po pozitivní stránce to co jsem tam ,
zažil bych v civilu nezažil. návštěvy Srubecké hospody, Ledenických děvčat a podobných lumpáren které jsme prožily. Budu rád pokud by si někdo chtěl povídat o službě
budu jenom rád. Ještě jednou podívejte se na stránky Vojensko najdite utvar Třebotovice a zapojte se do diskuze

Jinak s přáním pěkného dne Polášek Ladislav starší operátor

Jiří Olszar
Příspěvky: 1
Registrován: 01 črc 2016, 23:32

Re: VÚ Třebotovice 1738

Příspěvekod Jiří Olszar » 01 črc 2016, 23:54

Zdravím třebotovičtí spolubojovníci. Zrovna dneska se mi podařilo po 26 letech najít kámoše z vojny a při vzpomínání na staré dobré časy jsme zjistili, že nám leccos vypadlo z hlavy. Sloužili jsme v Třebotkách v letech 1988-1990 a mimo jiné tam hráli i v kapele Atom, se kterou jsme jezdili do Chomutova na ASUT. A právě některá jména tehdejších spoluhráčů si nějak nemůžeme vybavit. V první sestavě jsem hrál já na kytaru, stejně tak jako Venca Kocourek. Baskytaru a zpěv měl na starosti Standa Ježek, se kterým ale v kontaktu nejsme. A právě jméno bubeníka si nějak nemůžeme vybavit. Další sestava už byla jen tříčlenná: Já, Venca a další kluk, který nám taky vypadl z hlavy. Byl sice taky kytarista, ale tehdy tam s námi hrál na bicí a absolvoval poslední ASUT před civilem. Pokud by někdo z vás věděl jejich jména, nebo kluci, pokud byste si to přečetli přímo vy, ozvěte se. Buď na můj e-mail jiri.olszar@irockshock.net, nebo do zpráv na Facebooku. Já tam jsem pod vlastním jménem Jiří Olszar, Venca pak pod Václav Wenddys Kocourek.

Polášek Ladislav
Příspěvky: 5
Registrován: 12 lis 2010, 11:58

Re: VÚ Třebotovice 1738

Příspěvekod Polášek Ladislav » 02 črc 2016, 18:00

Nevím pardálové ale já jsem na vojně byl v roce 1977-1979 ještě jednou Vás odkáži na stránky http://www.vojensko.cz/ najdete si objekty PVOS a tady se dá lépe komunikovat

petr voj
Příspěvky: 1
Registrován: 25 dub 2021, 18:46

Re: VÚ Třebotovice 1738

Příspěvekod petr voj » 25 dub 2021, 18:50

to mas pravdu

ale jetam furt kapitan zigo tak sem se mohl podivat do vnitr