mmmmajor Žžžurek 1

Napište kamarádům co jste zažili veselého nebo i neveselého na vojně.
pavol58
Příspěvky: 1
Registrován: 05 bře 2010, 16:01

mmmmajor Žžžurek 1

Příspěvekod pavol58 » 05 bře 2010, 16:14

Kto bol na vojne vo VU 8184 Zvolen v rokoch okolo 1980 a sluzil niekedy ako dozorny na stabe, tak mal moznost si vypocut i nasledujuce slova. Pohyboval sa tam spojovaci nacelnik major Žurek, ktory velmi koktal a jeho manzelka tam pracovala ako administrativna sila. Volala sa Monika. V tichu unudeneho stabu sa ozvalo:
Mo- mo- mo- Monikko uuudellej mi kkkafe.
Uuuudelej si ho sam ty vozralo starej.
Tttty stttarra kkkkurvo, jjjjá ti to jednou sppppočítám.

No a teraz sa tvárte vážne a stojte pri zástave bez mihnutia oka. A o majorovi Žurekovi toho je omnoho viac. Tak nabuduce.

prv-11
Příspěvky: 1
Registrován: 18 pro 2012, 10:29

Re: mmmmajor Žžžurek 1

Příspěvekod prv-11 » 18 pro 2012, 10:47

Jednou tak sedím na sále na Bakově Jamě a zvoní telefon. Zvednu ho, představím se a na druhém konci major Žurek a povídá : s s s s spojte mi linku dva dva dva dva dvacaťpeť. Já se zeptal: soudruhu majore, kolik že tam bylo těch dvojek ? A on na to : Ně ně ně něrobtě si zo mňa pí pí píču, veď ja ja jasně hovorím dva dva dva dvacaťpeť. Tak nevím. Ale jinak to byl fajn chlap a měli jsme ho rádi.

edan
Příspěvky: 1
Registrován: 02 pro 2014, 22:08

Re: mmmmajor Žžžurek 1

Příspěvekod edan » 03 pro 2014, 21:25

Já jsem byl u tohoto útvaru na PŠ od října1979.Chemický náčelník byl mjr.Šlamiar-zvaný Yperit.Byl to známý dusič a když měl deveťáka ,tak se všichni báli.Když chodil,tak mu vrzaly kanady a opasek měl spojený ze dvou.Tak byl tlustý.Majora Žůrka pamatuji taky.Edan