V.Ú.1851 Vráž u Písku

Napište kamarádům co jste zažili veselého nebo i neveselého na vojně.
ObiwanKannabis
Příspěvky: 1
Registrován: 28 kvě 2010, 03:31

V.Ú.1851 Vráž u Písku

Příspěvekod ObiwanKannabis » 28 kvě 2010, 03:54

Mam pár zajímavých historek z tohoto útvaru, měl jsem zrovna službu na rotě a asi v 9 hodin večer jsem se šel zeptat Majora nahoru do štábu jestli můžem ještě přes večerku koukat na Predatora :D Tak tam přijdu, zaklepu a jaksi jsem zapomněl počkat na slovo "dále" a hned jsem otevřel což byla největší chyba :lol: Major celej zpocenej si tam u stolu leštil kládu a málem spadl ze židle když jsem přišel dovnitř :lol: No byl pěkně nasranej, seřval mě co si to dovoluju a proč otravuju, koukat nám samozřejmě nedovolil :roll: :P Pak se udál ještě o něco zajímavější příběh, pár dnů na to ke mě přišel jeden z mazáků ať jdu s nima povinně chlastat do hospody :roll: :lol: Byli už celkem ožralý z krabicáků, měl jsem na sobě modráky a nechtělo se mi převlíkat a jít těch několik kilometrů do vesnice Ostrovec do nejbližší hospody tak jsem řekl že nejdu, "šéf mazáků" Zdeněk A. mě teda upozornil že až se vrátí tak budu umět nazpaměť nějaké paragrafy co se týká stráže, odešli, šel jsem samozřejmě spát a sral na ně :D ve čtyři ráno přijdou 2 mazáci do pokoje výjimečně celkem potichu, stejně mě ale probudili a koutkem oka koukám jak probouzí jednoho míšu od nás a něco mu pošeptá, pak si s nim jde potichu vyměnit kongo a kanady. Pak jsem usnul a hodinu nato rozrazí dveře vojenská policie v plný polní a začne mi mířit brokovnicí na hlavu :o Potom v poutech odvedli ty dva mazáky.. a teď co se stalo..ty KRETÉNI se ožralý pohádali s nějakou místní holkou v hospodě což viděl nějakej ukrajinec kterej tam taky chlastal a zastal se jí. Když odcházel tak si na něj počkali a ještě s jednim míšou od nás ho kousek od hospody zkopali tak že hned umřel, všichni měli tak 3 promile a ještě ho hodili mrtvýho přes plot na zahradu nějaký bábě..druhej den jsme samozřejmě byli ve zprávách na všech kanálech a byl z toho celkem solidní průser pro náš útvar _.v|-)._ Chlapce jsem ten den viděl naposled, dostali všichni po 7 letech. Konec příběhu _.v\-)._

harius
Příspěvky: 2
Registrován: 13 črc 2013, 23:10

Re: V.Ú.1851 Vráž u Písku

Příspěvekod harius » 13 črc 2013, 23:15

A teď tu o Smolíčkovi. Vražda Ukrajince v Ostrovci se odehrála v roce 2004 a to byl útvar 1851 (4. prapor chemické ochrany) dávno zrušený (někdy v roce 1991 ?) a v jeho areálu se nacházel dřevařský podnik. Nebo že by "strážáci", co o kousek dál hlídali muničák, zdědili naše číslo útvaru ?